Благодійний проект Ногибоги за підтримки CIHEBO та YUNMAI.
Ідея та юридична підтримка — Arzinger

«Гори добра» — це благодійність, медіа про біг та незабутня вечірка

Ми, редакція Ногибоги, бачили безліч проектів, що мали на меті допомогу людям через біг і теж хочемо зробити свій внесок.

«Гори добра» — це проект, який допоможе багатьом людям жити.

Ідея проста:

чотири герої проекту з 2 по 8 вересня в рамках багатоденки GORE-TEX Transalpine-Run подолають 255 км високогір’ями Альп. Кожен кілометр маршруту «коштує» 1 000 грн, які будуть направлені в фонд «Таблеточки» або «Повернись живим» (на вибір).

Ми хочемо зібрати 255 000 грн та «пройти» з вами весь маршрут ще до початку змагання! Повірте — це не менш захоплююче, ніж бігти на висоті двох тисяч метрів!

А щоб заохотити вас підтримувати хлопців та освітлювати хід благодійного проекту, ми запускаємо це мікро-медіа, яке буде розповідати про фінальний етап підготовки до цього челленджу та здоровий образ життя загалом. Будуть відео, веселі гіфки, корисні поради та фото, від яких перехоплює дихання!

На що підуть кошти:

— в рамках благодійної кампанії «Таблеточки»: збираємо 115 000 грн. на закупівлю ліків для відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні, де проходять лікування 20 дітей. Ці кошти не покриваються за рахунок держбюджету.

для «Повернись живим»: збираємо 140 000 грн. щоб купити по одному тепловізору останнього покоління Pulsar Helion для 2 та 3 батальйонів 28 бригади на передовій. Це – очі воїнів та врятовані життя.

Наш проект триватиме до кінця забігу. Ми регулярно триматимемо вас у курсі щодо збору коштів, тож слідкуйте за нашими публікаціями! Беріть участь у проекті та поширюйте посилання на нього серед друзів!

Цей матеріал написаний в рамках благодійного проекта.
Будь-яка сума, яку ви перекажете одному з двох фондів,
що вказані нижче, допоможе врятувати багато життів!
ТВОРИ         , БРО
             

Ми дуже вдячні  мережі медичних лабораторій «СІНЕВО» та бренду розумних вагів YUNMAI , що зробили цей проект можливим!

      

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *