Благодійний проект Ногибоги за підтримки CIHEBO та YUNMAI.
Ідея та юридична підтримка — Arzinger

Як це взагалі: пробігти 258 км на Transalpine Run? Зустріч із героями проекту «Гори добра»

25 вересня у HUB4.0 відбулася зустріч з Героями проекту «Гори добра»: Денисом Ткалічем, Сергієм Яременко, Тімуром Бондарєвим і Ярославом Горбушко. Хлопці поділилися враженнями зі своєї семиденної пригоди у Альпах та багатьма цікавими лайфхаками.

Вашій увазі — невеличке резюме із зустрічі:

  1. Незвааючи на досить високий стартовий внесок 1500 євро з команди (двоє людей) — рівень організації старту повністю окуповує ці кошти. Класний стартовий пакет, чудові пункти харчування на трасі та паста-паті в кінці кожного з днів, відсутність проблем з трансфером, можливість протестувати кросівки Salomon, годинник Suunto, зони масажу на фініші…
    Фактично з моменту, коли учасника зустрічають з потяга в місті початку багатоденки і до кінця гонки — це повний all-inclusive. Тільки замість сидіти на барі біля басейну — треба пробігати щодня 30-40км горами.
  2. Трансальп — це можливість за 7 днів побувати у трьох країнах — Німеччині, Австрії, Італіі. А наступного року — навіть у чотирьох + Швейцарія. Маршрут гонки щороку трохи змінюють і тому сюди охоче повертаються учасники попередніх забігів.
  3. Ключовим моментом для того аби фінішувати на Трансальпі — є правильний розрахунок сил. Ті команди, які в перші дні викладалися на повну до кінця багатоденки — вже не могли боротися за п’єдистал тільки тому, що перевиснажилися або ж хтось з атлетів зазнав травм.
  4. Дуже важливо перш ніж реєструватися на Трансальп — знайти собі напарника з приблизно рівним рівнем тренованості. А після реєстрації — важливо якомога більше тренуватися разом. Чимало команд мали проблеми через те, що рівні атлетів суттєво різнилися — і хтось надто відставав. Це суттєво адже фініш команди зараховується тільки якщо відстань між членами команди — не більше 2 хвилин!
  5. Під час гонки — можна зустріти чимало відомих трейлранерів. Не тільки серед учасників, а й серед волонтерів. невимушена атмосфера та можливість поспілкуватися навіть з ТОП-атлетами — це одна із візитівок Трансальпу.
  6. На фініші кожного дня — можна взяти охолоджене безалкогольне пиво. Якщо ж ви полюбляєте звичайне, алкогольне — треба просто попросити волонтерів — таке пиво теж є 🙂
  7. Швидкий фініш — дає можливість у зоні масажу від BlackRoll — cкористатися роллом із бустером, який значно більше допомагає розслабленню м’язів.
  8. Хоча у пакет учасника входить проживання у загальному приміщенні — варто все ж скористатися пропозицією від компанії-Партнера Трансальпу та забронювати окрему кімнату. Це дасть змогу набагато краще відновлюватися перед кожним наступним етапом гонки.
  9. Всі проплати: стартовий внесок, житло, квитки — можна робити поетапно.

На сам кінець зустрічі було проведено благодійний аукціон. У якості лотів були чашки з лого проекту, іграшкові бобри та фірмові футболки Трансальпу з підписами переможців чоловічих та жіночих команд. В результаті — ще +2800 грн було зібрано до загального фонду «Таблєточки» на допомогу онкохворим дітям із Рівненського онкодиспансера.

Станом на сьогодні до Фонду «Таблєточки» — зібрано 41 000 грн. із потрібних 115 000 грн, які підуть на закупівлю ліків онкохворим дітям.

 

Проект «Гори добра» благодійний. На кожен кілометр маршруту Герої проекту хочуть зібрати по 1000 грн, які будуть направлені в фонд «Таблеточки» або «Повернись живим» (на вибір).

Докладніше про благодійні проекти читайте у статтях:

«Місце, де онкохворим дітям дарують надію: для кого саме ми збираємо гроші»

«Тепловізори — це врятовані «очі» та врятовані життя!»

 

Будемо вдячні усім, хто ще приєднається та допоможе назбирати необхідну суму!

Кожен з нас — має можливість зробити Гори добра трохи вищими. Вже сьогодні.

 

Цей матеріал написаний в рамках благодійного проекта.
Будь-яка сума, яку ви перекажете одному з двох фондів,
що вказані нижче, допоможе врятувати багато життів!
ТВОРИ         , БРО
             

Ми дуже вдячні  мережі медичних лабораторій «СІНЕВО» та бренду розумних вагів YUNMAI , що зробили цей проект можливим!

      

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *