Благодійний проект Ногибоги за підтримки CIHEBO та YUNMAI.
Ідея та юридична підтримка — Arzinger

Трансальп: День 6 (ST. LEONHARD — SARNTHEIN)

Дорога на Південь. Шостий день для Героїв проекту Гори добра у Альпах. І — шостий етап багатоденки GORE-TEX Transalpine Run! Попереду суворі та величні — Доломіти.
П’ять етапів багатоденки (День перший, другий, третійчетвертий та п’ятий) обидві українські команди Klim Team Ukraine (Денис Ткаліч та Сергій Яременко) і Ukrainian Trail Stars (Ярослав Горбушко і Тимур Бондарєв) подолали успішно!

Оскільки в селищі Св. Леонхарда (St. Leonhard) у якому фінішували хлопці вчора, практично не було доступу до інтернету — враженнями Герої проекту обіцяли поділитися сьогодні після фінішу і за п’ятий, і за шостий день одразу 🙂

А поки Трансальп-2018 пише свою історію, поговоримо трохи про йоги легенди… Виявляється, не обов’язково бути професійним спортсменом аби успішно виступати на такій складній багатоденці…

Легенди Трансальпу

За час проведення Трансальпу, починаючи з 2005 року, італійці Ірен Сенфтер (Irene Senfter)  вдавалося піднятися на найвищу сходинку п’єдисталу аж 5 разів(!). І це при тому, що конкуренція на Трансальпі щороку надзвичайно висока!

Ірен Сенфтер

Ірен Сенфтер — управляючий директор екологічного інституту Південного Тиролю вже майже три роки. Протягом п’яти років вона була керівником Південно-Тірольської партії Зелених. Ірен була навіть членом міської ради в містечку Лані протягом десяти років.

— «У якийсь момент, однак, у мене накопичилося чимало втоми, а крім того я хотіла зосередитися на реалізації нових ідей та проектів» — говорить Сенфтер, яка, зрештою, залишила політику.

Енергію для роботи та активного громадського життя, як не дивно, Ірен черпає зі спорту. І це зовсім не відвідування тренажерного залу, фітнес студії абощо. З 1998 року Сенфтер бігає ультрадистанції, долаючи кілометрів горами.

Для участі в ультрамарафонах Ірен тренується від 15 до 20 годин на тиждень. У вихідні дні — тренування можуть тривати від 4 до 8 годин поспіль.

«Велосипед, плавання, катання на лижах, мені дуже подобається все» — каже ультрабігунка, посміхаючись.

Вона переможець і призер багатьох ультразмагань на витривалість.

Спорт, як зізнається Ірен, допомагає тримати розум ясним і відкритим, що в її роботі є дуже важливим. У своїй команді з десяти мотивованих співробітників Ірен реалізує близько 80 проектів на рік, включаючи  такі теми, як мобільність, екологічна освіта та екологічний спосіб життя.

«Якщо проекти не рухаються, незважаючи на тижні роботи, я розчаровуюся, але для мене — не існує слова «здатися» — любить повторювати Ірен.

Схоже, гори дають набагато більше ніж просту витривалість. Що ж невдовзі — зможемо про це розпитати і Героїв проекту «Гори добра» 🙂

Докладне інтерв’ю з п’ятикратною переможницею Трансальпу — тут.

Що чекає на учасників під час шостого етапу?

Відстань: 34,2км,  +2,524м  підйому і 2,223м спуску

Під час шостого етапу учасники помітять відразу: вони прибули до Південних Альпів — про це буде свідчити і рослинність, і більш м’який клімат. Маршрут пролягає повз альпійські луки, гостроверхі вершини та гірські озера до всесвітньо відомих Доломітів. Сама назва гірського масиву походить від прізвища знаменитого французького мінералога Дьєдоньє Сільвена Гі Танкреда де Дольмьє, який першим, описав доломіт. Доломітові Альпи є популярним районом туризму та зимових видів спорту. Головними долинами можна дістатися до багато місць масиву. Втім, учасники ще досить далеко від «цивілізації». На шостому етапі — вони мають піднятися на висоту 2683м над рівнем моря та фінішувати у невеликому містечку Sarentino (нім. Sarnthein) з населенням близько 7 тисяч.

Благодійність

Проект «Гори добра» — благодійний. На кожен кілометр маршруту Герої проекту хочуть зібрати  по 1 000 грн, які будуть направлені в фонд «Таблеточки» або «Повернись живим» (на вибір).

На знак вдячності за підтримку проекту — щодня хлопці будуть розігрувати невеликі подарунки серед донорів.

Результати розіграшу подарунків День 5

Вчора 6 вересня отримано аж 20-ть благодійних внесків (з них 7 було зроблено анонімно) для фонду Таблеточки. Розіграш на random.org показав, що приз п’ятого дня, а це файна кепка з BUFF Mountain Festival — Epic Trail , отримує…

Ольга Москаленко! Вітаємо, Олю!!! 

           

А для розіграшу серед всіх донорів, які перекажуть кошти на Таблеточки вже сьогодні 7 вересня, хлопці маємо ще один чудовий подарунок — фірмовий кухлик від одного з Партнерів проекту «Гори добра» — Suunto Україна!

 

Слідкуйте за добрими бобрами і — підтримайте «Гори добра»! 🙂

 

Цей матеріал написаний в рамках благодійного проекта.
Будь-яка сума, яку ви перекажете одному з двох фондів,
що вказані нижче, допоможе врятувати багато життів!
ТВОРИ         , БРО
             

Ми дуже вдячні  мережі медичних лабораторій «СІНЕВО» та бренду розумних вагів YUNMAI , що зробили цей проект можливим!

      

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *